Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

System szuflad: Modern Box Pro GTV

Zobacz Nas na instagramie     Zobacz Nas na facebookuSystemy szuflad / System szuflad: Modern Box Pro GTV   [poprzednia] / [następna]System szuflad Modern box firmy GTV doczekał się nowej wersji - Modern box PRO. - System szuflad MODERN BOX PRO jest ergonomicznym i nowoczesnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju kuchni. Sprawdzi się doskonale zarówno w małych pomieszczeniach, w których liczy się optymalizacja miejsca, a także w dużych, których przestrzenie zapewniają więcej opcji aranżacji.

Typy szuflad - długość prowadnicy od 300 do 550 mm, system oferuje boki w kolorze białym lub antracytowym, o wysokości boków szuflady: 84 mm, 135 mm, 199 mm, ewentualnie również o wysokości 167 mm. Dzięki tym opcjom możemy zbudować szufladę na sztućce czy szufladę pod zlewem z dużym frontem.

Pełny wysuw - umożliwia dostęp do wszystkich produktów. Sięganie po głębiej ukryte akcesoria jest łatwiejsze.

Miękkie zamknięcie - mechanizm cichego domykania działa idealnie co daje komfort i ergonomię o każdej porze dnia.

Nośność - system przeznaczony jest do obciążeń do 40 kg. Szuflady mogą zatem być napełnione szklankami, butelkami, puszkami i akcesoriami oraz drobnym sprzętem AGD.

Jakość - Dostarczamy system szuflad Modern Box Pro z dożywotnią gwarancją. System posiada certyfikat SGS do 80 tys. cykli.

 
Szuflada MB PRO

Charakteryzuje się prostym bokiem na zewnętrznej stronie oraz regulacją ukrytą wewnątrz, co nadaje nowoczesny desing, który jest obecnie modnym trendem w meblach kuchennych, łazienkowych czy biurowych.
Wyróżnia się również antracytowym oraz białym kolorem bokówm które można połączyć ze ścianką tylną i dołem w podobnym odcieniu oraz z ciemnym lub jasnym frontem, w zależności od projektu mebli.
Szerokim zakresem regulacji w 3 płaszczyznach (pion, poziom i nachylenie frontu), co umożliwia precyzyjne ulokowanie szuflady we wnęce.
Pełnym wysuwem oraz dużą wytrzymałością na obciążenie, do 40 kg, co pozwola przechowywać wewnątrz rozmaite przedmioty.

Firma Dac-ter dziękuje firmie GTV za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione