Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

Wyposażenie garderoby linia Merivobox

Zobacz Nas na instagramie     Zobacz Nas na facebookuWyposażenie garderoby i szafy / Wyposażenie garderoby linia Merivobox   [poprzednia] / [następna]

 

Wyposażenie garderoby linia Merivobox

 
MERIVOBOX w garderobie - Znalezienie miejsca na wszystkie części garderoby, nie tracąc orientacji, jest nielada wyzwaniem. Ale z takim rozwiązaniem spakowanie walizki na wycieczkę weekendową czy kolejny urlop zajmie tylko chwilę.
MERIVOBOX w sypialni - Jako szafka nocna lub szafka na kosmetyki, system MERIVOBOX jest praktyczny w codziennym użytkowaniu. Będzie cieszył zarówno mole książkowe, jak i małe królowe piękności.
MERIVOBOX w łazience - Niezależnie od przeznaczenia, MERIVOBOX sprawdzi się również w łazience. SPACE TOWER, SPACE STEP czy szuflada zlewozmywakowa pozwolą optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, zapewniając udogodnienia każdego dnia. Dzięki doskonałemu wzornictwu spełnią Państwo oczekiwania swoich klientów - niezależnie od wybranego wariantu rozwiązania.

 
MERIVOBOX - najnowszy system szuflad to wyjątkowe połączenie wąskiego boku, wysokiej stabilności i łatwego montażu. Pozwala na realizację bardzo szerokiego programu przy niewielkiej ilości komponentów i niezmiennym montażu. Prowadnica korpusu w kształcie litery L integruje wiele funkcji. Ten fakt wpływa na jej uniwersalność i rolę platformy dla każdego rozwiązania. Montaż odbywa się zawsze według jednego schematu, regulacja jest łatwa i sprawna. MERIVOBOX szczyci się również wieloma nagrodami za design.

 MERIVOBOX to połączenie czterech innowacjiPlatforma upraszczająca produkcję

Niewielka ilość elementów pozwala stworzyć szeroki program produktów, jednocześnie umożliwiając optymalizację procesu produkcyjnego. Uniwersalność i prostota w jednym.

Minimalistyczny design

Proste linie i charakterystyczna forma wyróżniają MERIVOBOX. Z tym systemem stworzą Państwo wyjątkowe i niepowtarzalne meble! Nowoczesny minimalizm spotyka się z wyrazistym designem.

Wyjątkowy profil prowadnicy

MERIVOBOX będzie cieszyć klientów przez cały okres użytkowania mebli. Całkowicie nowa koncepcja prowadnic to gwarancja doskonałej płynności ruchu i możliwości dużego obciążenia. Perfekcyjny ruch na lata.

Przemyślana koncepcja montażu

Dobrze przemyślana koncepcja. Niezależnie od wybranego wariantu szuflady, montaż jest zawsze prosty z taką samą regulacją. Niezwykle łatwo osiągnąć precyzyjne wyniki.

 

Wyposażenie garderoby linia Merivobox

Prowadnica bazą platformyPlatforma upraszcza procesy.

Uproszczona produkcja mebli, a przy tym duża uniwersalność - teraz to możliwe z system szuflad MERIVOBOX. Z nim łatwiej znajdą Państwo odpowiedź na oczekiwania swoich klientów.
Jedna pozycja mocowania prowadnicy do wszystkich rozwiązań - z BLUMOTION, SERVO-DRIVE lub TIP-ON BLUMOTION, ze stabilizacją boczną lub do szuflad wewnętrznych. W korpusie wykonywane są zawsze takie same nawierty, a decyzję o tym, jakie rozwiązanie zamontować, można podjąć później.

Jeden bok - wiele możliwości

Boki szuflady stanowią jej ramy. Zintegrowane złącze platformy pozwala zastosować różne elementy - MERIVOBOX modular z relingiem, BOXCOVER lub bokiem stalowym BOXCAP. Indywidualizacja dla Państwa klientów przestanie być wyzwaniem.

Jeden front do wszystkich wariantów

Jedna pozycja wiercenia i jeden rodzaj mocowania frontu dla całego programu MERIVOBOX. Jeden front do wszystkich szuflad standardowych oraz jeden front do wszystkich szuflad z wysokim frontem. Przekonujący argument dla szybkiego montażu.

  

Wyposażenie garderoby linia Merivobox
Firma Dac-ter dziękuje firmie BLUM za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione