Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

IQube - system regałowy aluminiowy ZOBALSystemy regałowe / IQube - system regałowy aluminiowy ZOBAL   [poprzednia] / [następna]

System IQube

System firmy ZOBAL IQube 16 oraz IQube 22 to lekki, subtelny i jednocześnie wytrzymały system regałów o wielorakim zastosowaniu. Dzięki użyciu specjalnie zaprojektowanych łączników można stworzyć zarówno proste półki jak i bardzo złożone konstrukcje. Niezależnie od konstrukcji system IQube 16 można stosować jako samodzielną konstrukcję wyposażoną w stopki z regulacją wysokości, zawiesić na ścianie przy pomocy kołków rozporowych lub na Systemie Ściennym ZOBAL z użyciem zawieszek uniwersalnych (032 126). Półki są wykonane ze szkła hartowanego o gr. 4 mm oraz płyty o gr. 10 mm. Można również zastosować płytę w orientacji poziomej.

Dostępne wykończenia: naturalna anoda (C-0), kolor stal nierdzewna (C30S/INOX), czarna anoda (C-35) oraz kilka kolorów z palety RAL.
Wytrzymałość jednej półki, przy równomiernym obciążeniu oszacowano na 20 kg.
IQube16 - instrukcja montażu       


Salon ze ścianą pełną półek - W każdym salonie centralną częścią pomieszczenia jest główna ściana, na której znajduje się telewizor. To do tej ściany dostosowujemy wszystkie meble i staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby tę właśnie ścianę w sposób szczególny wyeksponować i urozmaicić. Dziś prezentujemy ciekawe rozwiązanie, jako doskonały pomysł na ścianę w salonie. Salon ze ścianą pełną półek zaaranżowany jest wykorzystując System IQube 16 i IQube 22. Na dolne regały zastosowano System IQube 22, a elementy wiszące to System IQube 16. Wszystko w stonowanych, czarnych kolorach. Oczywiście do tego pełen kontrast, a więc System Regałowy z czarnym profilem na tle drewnianych ścian. Piękno w zasięgu ręki? Tak, teraz jest ono tuż obok nas. I nasz salon może prezentować się tak, jak ten na fotografii. Wystarczą drobne prace i minimum dodatków, by stworzyć coś, w czym będzie nam się dobrze i miło żyło. Stwórzmy sobie przestrzeń, na miarę naszych potrzeb.
IQube mocowany na system ścienny ZOBAL (A)

IQube zawieszany na kołkach rozporowych z wkrętem z łbem stożkowym (B)

IQube wolnostojący - stopa regulacyjna (C)
 
 

IQube ułożenie profilu pod płytę (D)

IQube ułożenie profilu pod szkło (E)


Praktyczna łazienka - System ZOBAL IQube 16 i IQube 22 to lekkie, subtelne i jednocześnie wytrzymałe systemy regałów o wielorakim zastosowaniu. W zaprezentowanym wnętrzu zastosowano system w trzech różnych miejscach. Jako dolna szafka pod blatem. Druga lokalizacja to dwa regały wiszące obok lustra oraz trzecia lokalizacja to wolno wiszący regał z półkami. Dzięki użyciu specjalnie zaprojektowanych łączników można stworzyć zarówno proste półki jak i bardzo złożone konstrukcje. Niezależenie od konstrukcji systemy IQube 16 i IQube 22 można stosować jako stojące samodzielnie konstrukcje wyposażone w stopki z regulacją wysokości, zawiesić je na ścianie przy pomocy kołków rozporowych lub na Systemie Ściennym ZOBAL z użyciem zawieszek uniwersalnych (032 126). Półki są wykonane ze szkła hartowanego o gr. 4 mm oraz płyty o gr. 10 mm (IQube 16) lub 16 mm (IQube 22). Można również zastosować płytę w orientacji pionowej.Zastosowanie w garderobie - Garderoba usytuowana jest w jednej przestrzeni z sypialnią. Funkcja garderoby podzielona została na dwa systemy: System Regałowy i IQube 16. System Regałowy jako lekka przegroda z drążkami i szufladami usytuowana pośrodku pomieszczenia z łatwym dostępem do ubrań z dwóch stron. System IQube 16 został adaptowany do Systemu Ściennego z możliwością swobodnego aranżowania. Dodatkowo zastosowano System IQube 22 dla kilku stolików w samej garderobie oraz przy łóżku jako stoliki nocne.Garderoba otwarta - W tej odsłonie widzimy kompleksową aranżację eleganckiej garderoby. Pełne rozwiązanie, w którym będzie miejsce na bieliznę, uporządkowane buty, wyjściowe sukienki i garnitury, a także odzież codziennego użytku. Istotą tego rozwiązania jest System Regałów, który daje nam możliwość dowolnego rozmieszczenia półek, wieszaków i szafek, a także łatwiej i szybkiej rearanżacji już w trakcie użytkowania. Wykorzystując System IQube 16 u IQube 22 dodatkowo udało się stworzyć trzy meble: wiszącą lekką szafkę we wnęce, siedziska oraz wolnostojącą szafkę na buty / torebki. Systemy IQube umożliwiają zastosowanie jako półki szkła lub pełnego wypełnienia.Firma Dac-ter dziękuje firmie Zobal za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione