Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

Wyposażenie garderoby GTV Elite

Zobacz Nas na instagramie     Zobacz Nas na facebookuWyposażenie garderoby i szafy / Wyposażenie garderoby GTV Elite   [poprzednia] / [następna]

Wyposażenie garderoby GTV Elite

Wyposażenie garderoby GTV Elite

Ekskluzywnie i praktycznie Urządzenie praktycznej i jednocześnie eleganckiej garderoby nie musi być wyzwaniem. Twojej nowej garderobie przyda się przede wszystkim dobrze zaprojektowane wyposażenie. Garderobę Elite stworzyliśmy z myślą o osobach, które szukają odrobiny luksusu w domu, jednocześnie stawiają na przemyślaną i funkcjonalną organizację przestrzeni.

Szuflady z cichym domykiem W nowej garderobie Elite znajdziesz szuflady z trzema rodzajami koszy do wyboru: metalowym, rattanowym i ażurowym. Różnorodność tych elementów pozwoli Ci na dowolne aranżacje. Wszystkie szuflady są wyposażone w mechanizm cichego domykania oraz pełny wysuw, które gwarantują codzienny komfort użytkowania.

Wszystko w jednym miejscu W skład zestawu garderoby Elite wchodzi również szuflada z organizerem, która pomaga porządkować drobne rzeczy – biżuterię, zegarki, paski czy muszki. Szuflada na akcesoria posiada małe przegrody, rolki na pierścionki oraz schowki. Dzięki przemyślanej konstrukcji Twoje najpotrzebniejsze akcesoria będą zawsze pod ręką.

Stop zagnieceniom Nic nie frustruje Cię tak, jak pogniecione spodnie? Ciągłe ich prasowanie może być uciążliwe. W Twojej garderobie nie może zabraknąć zatem wieszaka na spodnie. Wieszak jest wysuwany i także posiada mechanizm cichego domykania oraz pełen wysuw.

Zalety garderoby Elite:
* Akcesoria dostępne w wymiarach: 600 mm, 700 mm, 800 mm, 900 mm
* Prowadnice dolnego montażu z funkcją cichego domknięcia
* Łatwy montaż i demontaż
* Możliwość regulacji szerokości w zakresie 60 mm
* Minimalna głębokość szafy 500 m

Wyposażenie garderoby GTV Elite - kosz metalowy

Wyposażenie garderoby GTV Elite - kosz ażurowy

Wyposażenie garderoby GTV Elite - kosz rattanowy

Wyposażenie garderoby GTV Elite - organizer

Wyposażenie garderoby GTV Elite - wieszak na spodnieWyposażenie garderoby GTV Elite - szuflada na obuwie metalowaWyposażenie garderoby GTV Elite - szuflada na obuwie

Wyposażenie garderoby GTV EliteFirma Dac-ter dziękuje firmie GTV za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione