Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

Wyposażenie mebli kuchennych linia MerivoboxWyposażenie mebli kuchennych / Wyposażenie mebli kuchennych linia Merivobox   [poprzednia] / [następna]

Wyposażenie mebli kuchennych linia Merivobox

 
MERIVOBOX - najnowszy system szuflad to wyjątkowe połączenie wąskiego boku, wysokiej stabilności i łatwego montażu. Pozwala na realizację bardzo szerokiego programu przy niewielkiej ilości komponentów i niezmiennym montażu. Prowadnica korpusu w kształcie litery L integruje wiele funkcji. Ten fakt wpływa na jej uniwersalność i rolę platformy dla każdego rozwiązania. Montaż odbywa się zawsze według jednego schematu, regulacja jest łatwa i sprawna. MERIVOBOX szczyci się również wieloma nagrodami za design.

 MERIVOBOX to połączenie czterech innowacjiPlatforma upraszczająca produkcję

Niewielka ilość elementów pozwala stworzyć szeroki program produktów, jednocześnie umożliwiając optymalizację procesu produkcyjnego. Uniwersalność i prostota w jednym.

Minimalistyczny design

Proste linie i charakterystyczna forma wyróżniają MERIVOBOX. Z tym systemem stworzą Państwo wyjątkowe i niepowtarzalne meble! Nowoczesny minimalizm spotyka się z wyrazistym designem.

Wyjątkowy profil prowadnicy

MERIVOBOX będzie cieszyć klientów przez cały okres użytkowania mebli. Całkowicie nowa koncepcja prowadnic to gwarancja doskonałej płynności ruchu i możliwości dużego obciążenia. Perfekcyjny ruch na lata.

Przemyślana koncepcja montażu

Dobrze przemyślana koncepcja. Niezależnie od wybranego wariantu szuflady, montaż jest zawsze prosty z taką samą regulacją. Niezwykle łatwo osiągnąć precyzyjne wyniki.

 

Wyposażenie mebli kuchennych linia Merivobox

Prowadnica bazą platformyPlatforma upraszcza procesy.

Uproszczona produkcja mebli, a przy tym duża uniwersalność - teraz to możliwe z system szuflad MERIVOBOX. Z nim łatwiej znajdą Państwo odpowiedź na oczekiwania swoich klientów.
Jedna pozycja mocowania prowadnicy do wszystkich rozwiązań - z BLUMOTION, SERVO-DRIVE lub TIP-ON BLUMOTION, ze stabilizacją boczną lub do szuflad wewnętrznych. W korpusie wykonywane są zawsze takie same nawierty, a decyzję o tym, jakie rozwiązanie zamontować, można podjąć później.

Jeden bok - wiele możliwości

Boki szuflady stanowią jej ramy. Zintegrowane złącze platformy pozwala zastosować różne elementy - MERIVOBOX modular z relingiem, BOXCOVER lub bokiem stalowym BOXCAP. Indywidualizacja dla Państwa klientów przestanie być wyzwaniem.

Jeden front do wszystkich wariantów

Jedna pozycja wiercenia i jeden rodzaj mocowania frontu dla całego programu MERIVOBOX. Jeden front do wszystkich szuflad standardowych oraz jeden front do wszystkich szuflad z wysokim frontem. Przekonujący argument dla szybkiego montażu.

  

Wyposażenie mebli kuchennych linia Merivobox


Wyposażenie mebli kuchennych linia Merivobox
MERIVOBOX modular z relingiem
Stwórz wyraźne wzornictwo za pomocą stalowych elementów
Wyposażenie mebli kuchennych linia Merivobox
MERIVOBOX modular z BOXCOVER
Stwórz wyjątkowe szuflady – z dużymi elementami dekoracyjnymi
Wyposażenie mebli kuchennych linia Merivobox
MERIVOBOX modular z BOXCAP
Wystarczy wpiąć BOXCAP i szuflada z bokami ze stali jest gotowa
 

Wyposażenie mebli kuchennych linia Merivobox
MERIVOBOX modular z BOXCAP w kolorze antracyt mat
Wyposażenie mebli kuchennych linia Merivobox
MERIVOBOX modular z BOXCOVER w kolorze jedwabiście biały mat
Wyposażenie mebli kuchennych linia Merivobox
MERIVOBOX modular z relingiem w kolorze szary indium mat
 

Wyposażenie mebli kuchennych linia Merivobox

 
MERIVOBOX w kuchni - Imponujące właściwości MERIVOBOX sprawiają, że idealnie nadaje się do kuchni. Nasz najnowszy system szuflad zapewnia doskonały ogląd sytuacji i sprawia, że wszystko jest zawsze pod ręką - nieważne, z jakim zadaniem przychodzi się zmierzyć. Odpowiedni wariant rozwiązania można dobrać indywidualnie w zależności od przeznaczenia oraz własnych preferencji. MERIVOBOX to system, który się sprawdza – nie tylko podczas gotowania. Można na nim polegać przez lata.Firma Dac-ter dziękuje firmie BLUM za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione