Strona główna DAC-TER akcesoria meblowe i okucia meblowe

Płyty i fronty meblowe CleafPłyty i blaty meblowe / Płyty i fronty meblowe Cleaf   [poprzednia] / [następna]

Unikalne włoskie fronty - Proponujemy unikalną kolekcję płyt melaminowanych o bardzo głębokich strukturach powierzchni - 59' by Cleaf. Składa się na nią wiele dekorów podzielonych na 16 struktur powierzchni.

To, co charakteryzuje płyty Cleaf to niezwykle głębokie i wyszukane struktury powierzchni, dające zarówno wzrokowy, jak i fizyczny efekt. Kolekcja 59' by Cleaf to bardzo duży krok w kierunku nowoczesnego designu. Technologia produkcji płyt z Kolekcji 59' by Cleaf jest opatentowana, co sprawia, że do finalnego odbiorcy dociera produkt dający sugestywne wrażenie wizualne i dotykowe. Ale nie tylko. Cechują go również praktyczne zalety - warstwa dekoracyjna płyt meblowych Cleaf jest twardsza i bardziej odporna na zarysowania od tradycyjnych płyt laminowanych. Stąd oferowane płyty meblowe są bardziej odporne na wilgoć i z powodzeniem mogą być stosowane w kuchniach czy łazienkach. Duża grubość warstwy dekoracyjnej daje też możliwość uformowania głębszych niż standardowe i naturalnie wyglądających struktur powierzchni.

Na bazie płyt Cleaf produkuje się fronty proste i ramiakowe. Ramiak frontu Cleaf ma aż 11cm szerokości. Format zamawianych frontów może być dowolny w grubości 18 mm. Grubość płyciny w przypadku frontu ramiakowego to 8 mm. Fronty włoskie są wykonane z innowacyjnych płyt, które wyróżniają się niespotykanymi na polskim rynku bardzo głębokimi i nietuzinkowymi strukturami powierzchni. Ich atutem jest także to, że doskonale imitują naturalne drewno i są jednocześnie wolne od charakteryzujących je niestabilności jak paczenie, wysuszanie czy prężenie.

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Ares - inspirowana surowością industrialnych przestrzeni struktura Ares to idealna esencja współczesnej architektury oraz trendu w projektowaniu wnętrz przy wykorzystaniu ascetycznych materiałów jak np. beton. Szorstkość, którą czujemy dotykając powierzchni płyty, zostaje uwypuklona przez światło, które współgra z surowością płyty dając zaskakujące efekty wizualne.
 

więcej szczegółów ...FB51 Eclissi

FB49 Glauco

FB48 Eolo

FB02 Beton

B073 Total White

FB47 Vesuvio

FB44 Stromboli

FB03 Beton

FB11 Beton

FB52 Expanse
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Azimut - inspirowana jest żywą teksturą długowiecznego drzewa - Cedru, na którym czas pozostawił swój znak, niczym zmarszczki. Długie słoje drewna poddane procesowi piaskowania powierzchni w połączeniu z głęboką strukturą są świadectwem minionych czasów przez co wnoszą do współczesnych wnętrz ciepło i kojącą atmosferę. Za sprawą pełnej synchronizacji słoju ze strukturą, mamy do czynienia z idealnym produktem do zastosowań dekoracyjnych.
 

więcej szczegółów ...S025 Blue Antico

S026 Baker Brown
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Engadina - to nowy dekor wzorowany na słojach piaskowanego drewna sosnowego. Połączenie miłego duszy retro stylu z wyrafinowaną, niezwykle głęboką strukturą, która niemal idealnie odwzorowuje naturalne drewno, jest kwintesencją filozofii charakteryzującej włoską fabrykę Cleaf. Jej wyznacznik to opracowywanie na nowo tradycyjnych wzorów. Projektanci Cleafa spoglądają ze współczesnej perspektywy na znane od pokoleń materiały i nadają im nowoczesny sznyt.
 

więcej szczegółów ...S060 Adula

S061 Beverin

S062 Chasseral

S063 Doubs
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Matrix - to zaawansowany technicznie produkt. Powstał w wyniku długich prac badawczo-rozwojowych, których myślą przewodnią była chęć połączenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych z dbałością o detale, jaką charakteryzuje się rzemieślniczy pietyzm. Matrix to owoc nowoczesnego designu - zachowuje idealną równowagę pomiędzy estetyką i funkcjonalnością, pomiędzy współcześnie stosowanymi materiałami, a naturą. Wyrafinowana i głęboka struktura powierzchni przebiega wzdłuż płyty kontrastując z jej dekorem, co zachwyca nawet bardzo wymagającego odbiorcę. Płyta Matrix doskonale wpisuje się w trendy współczesnego designu.
 

więcej szczegółów ...LG23 Rovere

LG99

LK48 Noce Leuca

LM62 Snow Vintage
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Millennium - inspirowana miękkim drewnem szczotkowanej Czerwonej Sosny, płyta Millennium ma niespotykaną na polskim rynku grubą strukturę pięknie załamującą światło. Nieprzewidywalny niczym płomienie układ słojów w połączeniu z nowatorską strukturą daje niesamowity efekt 3d, a z pozoru banalna biała czy czarna płyta zyskuje wiele odcieni. Kontrasty te powodują, że płyta Millennium wnosi nową jakość na rynek materiałów dekoracyjnych.
 

więcej szczegółów ...B011 Biancoe

S082 Murg

S083 Nagold

U129 Nero

B073 Total White

S087 Watson
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Nadir - niespotykana dotąd kreatywność z jaką projektanci Cleafa połączyli ze sobą geometryczne kształty, dała niebywały efekt w postaci struktury Nadir. Na powierzchni płyty długie rzędy drobnych, wypukłych kwadratów, krzyżują się z kolumnami tych samych figur geometrycznych. Choć z pozoru zarówno kwadraty, jak i koncepcja ich rozkładu wydają się banalnie, to jednak głębokość struktury oraz sposób, w jaki płyta mieni się w świetle, potrafi uwieść wszystkie zmysły odbiorcy.
 

więcej szczegółów ...FA68 Madreperla

FA97 Condotti

FB05

FB07

FB10 Hat

FB15 White Fade

LN01 Old King

UA99

FA80

FB08 Executive

D026 Montale

FB04 Scarf

LN02
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Pembroke - to wynik nieustających poszukiwań inspiracji w naturze. Powierzchnię, która jest wariacją nt. postarzanego dębu, zaprojektowano w taki sposób, by przez liczne detale charakterystyczne naturze - słoje czy sęki - była dla odbiorcy jeszcze bardziej intrygująca. Struktura jest zsynchronizowana z rysunkiem drewna, a za sprawą opatentowanej przez Cleafa technologii produkcji, dostarcza wielowymiarowych doznań wynikających z interakcji pomiędzy światłem a płytą.
 

więcej szczegółów ...S120 Thames

S122 Tyburn

S126 Walbrook

S128 Hacney Brook

S119 Heritage

S123 Effre
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Penelope - idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Projektanci Cleafa zadbali o najdrobniejsze szczegóły, aby uzyskać perfekcyjną harmonię pomiędzy głęboką strukturą powierzchni a umieszczonym na niej wzorem. Przyjemność, jaką daje obcowanie z tym materiałem, uwydatniono dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii. Unikalna metoda produkcji powoduje, że płyta jest nie tylko wysoce estetyczna, ale także niezwykle praktyczna i wytrzymała..
 

więcej szczegółów ...FA33 Maya Bronze

FA41 Delave’

FA45 Greige

FA48 Mistery

B026 Bianco

FA42 Confort

FA44 Kaki

FA46 Guerrilla
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Penelope - idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Projektanci Cleafa zadbali o najdrobniejsze szczegóły, aby uzyskać perfekcyjną harmonię pomiędzy głęboką strukturą powierzchni a umieszczonym na niej wzorem. Przyjemność, jaką daje obcowanie z tym materiałem, uwydatniono dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii. Unikalna metoda produkcji powoduje, że płyta jest nie tylko wysoce estetyczna, ale także niezwykle praktyczna i wytrzymała.
 

więcej szczegółów ...FB31 Feltro

FB33 Piso

FB34 Maya Silver

UA73 Primo Fiore

UA94 Visione

U129 Nero

FA33 Maya Bronze

UA80 Corda

UB19 Grigo
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Sherwood - płyta 3D w strukturze Sherwood, to imitacja drewna dębu tak doskonała, że nie do odróżnienia dla laika. Włoscy specjaliści z fabryki Cleaf biorąc w swoim laboratorium badawczym za punkt odniesienia dąb wraz z jego silną "osobowością", uzyskali strukturę, której stylistyka pozwala naturze przemówić we wnętrzach zdecydowanym i jednoznacznym językiem. Dzięki swej dominującej fakturze i kolorystyce Sherwood znajdzie swoje miejsce zarówno w klasycznych jak i współczesnych wnętrzach.
 

więcej szczegółów ...B073 Bianco

S070 Hyde Park

S071 Greenwich Park

S072 Kensington Park

U129 Nero

S095 Dartmoor

S076 Bushy Park

S073 St James Park

S075 Richmond Park

S077 Snowdonia
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Smart - to zawansowany technologicznie produkt, owoc nieustannych poszukiwań projektantów Cleafa. Z szacunkiem dla naturalnych materiałów i z pietyzmem charakterystycznym dla rzemieślniczej produkcji starych mistrzów, włoscy designerzy wykorzystują nowoczesne technologie, by tworzyć struktury wnoszące emocje do najnowocześniejszych wnętrz. Dotykając powierzchni płyty Smart mamy wrażenie użycia materiału tekstylnego, choć to laminat. Sztuką nie jest bowiem „namalowanie” na płycie jakiegoś wzoru. Jest nią stworzenie materiału, którego „naturalność” będzie odczuwalna dla dotykającego.
 

więcej szczegółów ...LG06

UA08
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Spigato - wzór dla "materiałowej" struktury Spigato został zaczerpnięty ze świata mody i przedstawia klasyczny tweedowy motyw, gdzie przeciwstawione sobie jasne i ciemne wzorki są „utkane” w tzw. jodełkę. Materiał i ręczną robotę krawca można dosłownie poczuć, a faktura nadaje powierzchni unikalny wygląd. Kod wizualny płyty Spigato daje nowe życie klasycznym trendom wzorniczym, a użytkownikowi - dzięki wykorzystanym technologiom produkcji - wielce funkcjonalny i innowacyjny materiał.
 

więcej szczegółów ...FA90 Levante

FA93 Selce

FA91 Corteccia
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Tranche - wzór i struktura przetartego tartacznego drewna - Tranche - to dowód, że Cleaf tak samo jak na technologicznych innowacjach skupia się na unikalnej i wyprzedzającej trendy stylistyce swoich produktów. Tranche jest nie tylko odzwierciedleniem naturalnego, surowego drewna wraz z typowymi dla tego materiału rysunkami wirów, pętli czy słojów. Na płycie Tranche znać także ślady manualnej obróbki, konserwowania itp. Płyta nie dość, że jest materiałem bardzo funkcjonalnym, to przede wszystkim odciska ślad na zmysłach dając niezwykle sugestywne wrażenia wizualne i dotykowe, które podkreślają oryginalną fakturę drewna.
 

więcej szczegółów ...LM08 Dark Lady

LM69 City Oak
Pełna specyfikacja na stronie  

Fronty meblowe Kolekcja 59' by Cleaf

Cleaf Yosemite - struktura płyty Yosemite dosłownie schwyciła język natury i umożliwia jego zrozumienie. Refleksy świetlne podkreślają dynamiczne cechy materiału, a naturalny wygląd słojów drewna oddziałuje na zmysły dotyku i wzroku. Yosemite to struktura imitująca delikatnie spęczniałe drewno. Jest ona w pełni zsynchronizowana z kolorem, a dzięki specjalnej technice zastosowanej podczas produkcji, powierzchnia płyty wydaje się płynna i wypolerowana, przy zachowaniu nowego, charakterystycznego efektu 3D.
 

więcej szczegółów ...S011 Milk Shake

S012 Burned

S013 Old Jack

S016 Arera

S010 Champagne

S015 Light Carbon
Pełna specyfikacja na stronie  

Kierunek obrzeża - dla poszczególnych modeli płyt Cleaf istnieje możliwość zastosowania obrzeży: wzdłużnych (w), poprzecznych (p), gładkich (g).
Azimut (w), Engadina (w), Matrix (w,p), Millennium (w), Nadir (w,p), Pembroke (w), Penelope (w), Primofiore (w,p), Shamal (w), Sherwood (w), Smart (w,p), Spigato (w), Surf (g), Tranche (p), Yosemite (w,p)


obrzeże wzdłużne

obrzeże poprzeczne
Uwaga: Ze względu na indywidualne ustawienia monitorów, przedstawione wzory i kolory mogą różnić się od oryginalnych.

Firma Dac-ter dziękuje dystrybutorowi za udostępnione materiały      


[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]

Powrót na stronę główną       /       Powrót na górę
 
Katalog firmy Dac-ter - akcesoria i okucia meblowe - kopiowanie zabronione